Kompetencje 2017 - współpraca z Evidence Institute

logoKompetencje 2017

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Diagnostyki Edukacyjnej przyjął propozycję Fundacji Naukowej Evidence Institute dotyczącą partnerskiej współpracy w ramach projektu "Kompetencje 2017 – Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Uczniów".


Kompetencje 2017Zachęcamy do zapoznania się z ambitnymi celami projektu "Kompetencje 2017". Uznaliśmy, że inicjatywa Fundacji, zaangażowane zasoby i potencjał badaczy należących do "rodziny PTDE" zasługują na wsparcie. Maciej Jakubowski i Marek Smulczyk z Fundacji Evidence Institute wprowadzają do tego projektu w artykule "Od diagnozy do sukcesu", który ukazał się w numerze 20/2017 Głosu Nauczycielskiego.

Partnerską współpracę merytoryczną chcemy rozpocząć od udziału w konferencjach organizowanych przez Instytut a następie od analizy wyników pierwszej edycji Projektu, wykorzystując dostęp do danych.

Zachęcamy członków i sympatyków PTDE zainteresowanych "Kompetencjami 2017" do włączenia się w pracę analityczną (prosimy o kontakt).

Planujemy przygotowanie warsztatu dotyczącego pracy z danymi w formie webinarium. Liczymy na pojawienie się tematyki "Kompetencji 2017" w czasie XXIII Konferencji Diagnostyki Edukacyjnej w Łodzi.


Przewidujemy dalsze komunikaty dotyczące "Kompetencji 2017", zainteresowanych prosimy o kontakt."

Ostatnia modyfikacja: piątek, 19 maj 2017, 09:43